سوالات متداول :


چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

امروزه داشتن وب سایت لازمه‌ی هر کسب‌وکاری شده است. درواقع سایت جایی است که می‌توانیم خدمات خود را به به‌صورت ۲۴ ساعته در اختیار تمام مردم دنیا قرار دهیم. و خود را به همه دنیا معرفی کنید.

چگونه ما موجب رشد کسب و کار شما می شویم!

امروزه داشتن یک وب سایت برای هر حرفه ای یک ضرورت محسوب می شود. و هر کسب و کاری که در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشد؛ با شکست روبرو می شود. وجود رقابت بالایی که در همه حرفه های شغلی وجود دارد، ما را ملزم کرده تا با روش های جدید مانند شبکه های اجتماعی و بازاریابی محتوایی؛ تبلیغات کنیم. اما از آنجا که علم و تکنولوژی با سرعت درحال رشد هستند برای اینکه از بازارهای رقیب عقب نمانیم کار را به متخصصان دنیای مجازی میسپاریم. گروه مهندسان حرفه ای یانا راه میانبری برای رسیدن به هدف شماست.

ارائه خدمات گرانازا برای تولید نرم‌افزار:

انفورماتیک یانا متشکل از مهندسان و کارشناسان با تجره و متخصص است. در واقع همه ما دست به دست هم داده ایم با این هدف که در دنیای مجازی حامی کسانی باشیم که با همت و تلاش والا؛ هدف های بزرگ و انسانی را دنبال میکنند. شاید خدماتی که شما عزیزان به هموطنان ما ارائه میدهید در بهبود زندگی و ارتقاء سطح فرهنگ ایران زمین موثر باشد.

ما بهترین خدمات را به شما ارائه میدهیم تا شما هم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید با این هدف که سایت های ایران را در دنیای مجازی بعنوان سایت های مرجع و درجه یک دنیا قرار بگیرند.

مزایای داشتن اپلیکیشن :

همه‌ی ما اولین کاری که پس از بیدار شدن از خواب انجام می‌دهیم نگاه کردن به موبایل و چک کردن شبکه‌های اجتماعی گوشی همراهمان است. حالا اگر شما نرم‌افزار اختصاصی کسب‌وکار خود را داشته باشید با نفوذ به گوشی‌های موبایل مخاطبین خود به آن‌ها نزدیک‌تر شده و در توسعه کسب‌وکار خود مطمعنا موفق خواهید شد.

 

انفورماتیک یانا  با در اختیار داشتن حرفه‌ای‌ترین برنامه نویسان، نرم‌افزار اختصاصی کسب‌وکارتان را به شما ارائه می‌دهد. تا کسب‌وکار خود را به گوشی‌های موبایل مخاطبین خود ببرید.

گروه برنامه نویسان یانا مفتخر است که برای رفاه حال شما عزیزان و سرعت بخشیدن به کسب‌وکار شما، نرم‌افزار اندرویدی و  ios را به‌طور هم‌زمان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

اهمیت شبکه‌های اجتماعی:

شبکه‌های اجتماعی بهترین و مؤثرترین نیروی انتشار محتوایی است که ستون بازاریابی شما محسوب می‌شود. اگر محتوای تولیدشده شما هوشمندانه باشد می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی مانند یک الماس‌تراش نخورده برای شکل دادن به کسب‌وکار خود استفاده کنید. و برند خود را به بهترین شکل در ذهن مخاطبین خود جای دهید. بنابراین معرفی اولیه شما از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شما همان‌طور که از ابتدا معرفی می‌شوید در ذهن همه باقی می‌مانید. همه ما از تأثیر برخورد اول آگاهیم و تلاش می‌کنیم در معرفی اولیه به بهترین شکل معرفی شویم. چه بسا این حساسیت در مورد کسب‌وکار می‌تواند اهمیت بیشتری داشته باشد.

نحوه‌ی انتشار و مدیریت شبکه‌های اجتماعی به اندازه خود محتوا اهمیت دارد . و این کار در یانا توسط مشاوران فروش و بازاریابی و استراتژی صورت می‌گیرد. زیرا بدون هدفمند بودن نمی‌توان بهره مناسب از شبکه‌های اجتماعی برد.

انفورماتیک یانا برای پیشبرد این هدف، با در اختیار داشتن گروه‌ها و کانال‌های گسترده، کسب‌وکار شمارا در شبکه‌های مرتبط با حرفه شما به بهترین شکل منتشر می‌کند. تا در کوتاه‌ترین زمان، مؤثرترین نتیجه را دریافت کنید.

faqphone  پرسش های متداول faqphone

پاسخ سوال خود را نیافتید ؟
همین الان با کاشناسان ما تماس بگیرید.

.