آژانس تبلیغاتی یانا را بیشتر بشناسیم

نام این آژانس گویای همه چیز هست

توانایی ها و خدمات ارائه داده شده توسط این آژانس قدرتمند جز رزومه ی کاری و افتخارات این آژانس تبلیغاتی است
در مورد تاریخچه این آژانس باید بگیم که یانا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰جهت طراحی سایت و ارائه خدمات در فضای مجازی آغاز کرده است
شروع قدرتمند تیم یانا متشکل از مهندسان و کارشناسان با تجربه و متخصص است پرسنلی که با توانایی های فوق العاده ی خود نشان دادند که حرفی برای گفتن دارند
رضایت افراد از خدمات ارائه شده ی آژانس یانا از افتخارات این آژانس نامدار است
در واقع همه ما دست به دست هم داده ایم با این هدف که در دنیای مجازی حامی کسانی باشیم که با همت و تلاش والا؛ هدف های بزرگ و انسانی را دنبال میکنند
ما به دنبال برداشتن قدم های بزرگ و کمک برای پیشرفت های چشمگیر هم نوعانم هستیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دست بر نمی داریم
شاید خدماتی که شما عزیزان به هموطنان ما ارائه میدهید در بهبود زندگی وکسب و کار و ارتقاء سطح فرهنگ ایران زمین موثر باشد و این دقیقا همان خواسته ی قلبی و اصلی ماست.
خدماتی که ما برای بهبود کسب و کار شما در این مجموعه انجام می دهیم :

✔ طراحی و سئو وب سایت

✔ تبلیغات سایت و شبکه های اجتماعی

✔ اپلیکیشن اندروید و ios

درباره آژانس تبلیغاتی یانا company

طراحی و بازسازی سایت:

همانطور که میدانید طراحی سایت باید بر اساس استاندارد های جهانی باشد و باتوجه به سلیقه مخاطبین کسب و کار شما طراحی شود. برای این منظور باید از جامعه شناسان و روانشناسان خبره کمک گرفت تا بهترین نتیجه را درجذب مخاطبین سایت داشت.

شبکه‌های اجتماعی :

شبکه‌های اجتماعی بهترین و مؤثرترین نیروی انتشار محتوایی است که ستون بازاریابی شما محسوب می‌شود. اگر محتوای تولیدشده شما هوشمندانه باشد می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی مانند یک الماس‌تراش نخورده برای شکل دادن به کسب‌وکار و برند خود استفاده کنید.

بهینه سازی سئو :

یانا با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و باتجربه در این حرفه مناسب ترین سایت را برای شما طراحی کند. و با بکارگیری جدید ترین قوانین سئو، کسب و کار شما را به بهترین نحو در جهان معرفی خواهد کرد.
بازاریابی محتوایی تولید محتوای مفید به نحوی که در جذب مخاطب نقش اصلی را بازی کند . اولین و مهم ترین کام برای بهینه سازی سایت تولید محتوای متناسب با حرفه شما و به کارگیری ترفند های دنیای مجازی برای بالا بردن بازدید سایت.

نمونه وب سایت آموزشی:

ایجاد نسخه واکنش گرا . تا در تمام صفحه نمایش ها (موبایل، تبلت، مانیتور و …) استاندارد سایت تغییر نکند.

نمونه وب سایت خبری :

به روز رسانی آسان٫ انتخاب مناسب ترین هاست بر اساس حرفه شما
طراحی مناسب ترین قالب به کمک روانشناسان و طراحان و جامعه شناسان یانا

نمونه وب سایت فروشگاهی:

تهیه سایت واکنش گرا(Responsive) . به نحوی که در هیچ دستگاهی تغییر نکند و محتوای شما در مناسب ترین جای ممکن در همه دستگاه ها قرار گیردند.

نمونه وب سایت پزشکی:

کلینیک زیبایی:

طراحی سایت با کدهای بهینه در یانا توسط باتجربه ترین و به روز ترین برنامه نویسان ایران صورت خواهد گرفت.